Bizi Tanıyın

RDNLAB (Radian Computer Laboratory), veri depolama ortamları üzerinde profesyonel yurtdışında eğitimli mühendisleriyle analizler yapan ve veri kurtarma hizmeti veren bir bilişim firmasıdır. Amerika, Kanada, Rusya, Moskova, Ukrayna, Azerbaycan ve Kazakistan’a teknik destek veri kurtarma & bilişim üzerine işler yapmıştır

Radian Laboratory olarak diğer şirketler gibi süslü sözlerle, yabancı kaynaklardan alınan fotoğraf ve bilgileri size sunmuyoruz.  15 yılı aşkın bir süredir yaptığımız kullanıcı memnuniyeti odaklı çalışmamıza devam ediyoruz. Yaptığımız her işte müşteri memnuniyeti, uygun fiyat ve zamanında teslim vizyonumuzdur.

Veri kurtarma sektöründe müşterinin en çok mağdur olduğu sorunlardan biri  yüksek fiyatlardır. Özellikle bir firma sahibiyseniz ve verileriniz sizin için çok önemliyse veri kurtarma şirketi size olması gerekenden çok daha yüksek fiyatlar çıkartabilir. Radian Laboratory olarak verilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu önemsemeyiz. Biz her işte en yüksek özveri ile işimizi yaparız. Fiyatı sorunun büyüklüğüne göre olabilecek en düşük haliyle size sunarız.

Veri kurtarma ve ilgili konular bilişim sektöründe özel ve ayrı bir uzmanlık dalıdır. Bunun bilincinde olan firmamız on beş yılı aşkın süredir yapmış olduğu ar&ge faaliyetleri, uzman ekip ve son teknoloji ürünlerle çözüm portföyünü sürekli geliştirmekte ve genişletmektedir.

 

İstediğiniz zaman arayın. İsterseniz live chat aracılığıyla veya telefonla destek isteyebilirsiniz.


Яндекс.Метрика